Produkta kategorija

5L aerosols žāvētāja

5L aerosols žāvētāja

Gaisu caur filtru un apkures ierīču nonāk karstā gaisa izplatītājs, kas augšdaļā, žāvēšanas kamera, karstā gaisa izplatītājs ir ražot karstā gaisa

Product Details

Ja meklējat ķīmijas, bioloģijas, farmācijas un pārtikas 5L aerosols žāvētāja no Ķīnas 5L aerosols fēns, žāvēšanas mašīnu ar centrbēdzes aerosols 5L, 5L žāvētājs mašīna ar centrbēdzes aerosols, centrbēdzes kastrēt žāvēšanas mašīnas, aerosols, žāvējot pienu smidzinātājžāvēšanā sausā piena ražotāji, piegādātāji un facoty, vai pārbaudot 5L smidzināšanas žāvētāja pielāgošanas un desing ar profesionālu piegādātājs, Ķīna, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar Toption instruments.

Darbības princips

Gaisu caur filtru un apkures ierīcēm, kas nonāk karstā gaisa izplatītājs, kas augšdaļā, žāvēšanas kameras, karstā gaisa izplatītājs rada karstu gaisu, tad karstais gaiss nonāk kamerā žāvēšanas vienmērīgi un pārvietotu tajā pašā laikā, atgriežoties piegādes šķidru materiālu centrbēdzes aerosols galvā, kas aprīkotas žāvēšanas kamerā virs, šķidru materiālu tiek apsmidzina kā miglas nomestuvi , lai palielinātu kontrakciju virsmas laukuma šķidru materiālu un karstā gaisa, mitrums iztvaiko ātrāk, sauso produktu ļoti īsā laikā. Rupjāki produkts ir apkopojusi kolekcija barelu, kas ir apakšā, fēns, atkritumu gāzes izplūst ar centrbēdzes ventilatoru.

Raksturlielums

1. ātri žāvēšana ātrumu. Šķidru materiālu pēc smidzināšanas centrbēdzes virsmas laukums būs pieaudzis ievērojami, augstā temperatūrā gaisa plūsmā, brīdī, kad būs ietvaicē 95 ~ 98 % no mitruma satura, Tātad žāvēšanas laiku būs apmēram desmit sekundes.

2. pieņemt paralēlas plūsmas modelī smidzinātājžāvēšanā, laikā žāvēšanas procesu, temperatūras šķidruma lodīte nav augsts, kas sola augstas kvalitātes produktus. Smidzinātājžāvēšanā kamerā, šķidru pilienu un karstā gaisa plūsma ar tajā pašā virzienā, kaut gan karstā gaisa temperatūra ir daži augstāk, bet gan kā karstā gaisa nekavējoties sazināties ar izsmidzināšanas šķidru pilienu pēc tam, kad tā nonāk žāvēšanas kamerā, temperatūra žāvēšanas kamerā ir iemērkšana uz leju, lai neliks sausa materiāla pārkaršanas un piemērota paaugstināta riska materiāla termiskās žāvēšanas , izvades produktu temperatūra ir atkarīga no izplūdes gāzu temperatūru un zemāka nekā temperatūra izplūdes.

3. plaši lietoto apgabalā. Saskaņā ar materiāla īpašībām var izmantot karstā gaisa žāvēšanas un varētu izmantot arī aukstais vējš modeli. Lielas partijas materiālu ar lielas dažādas pazīmes, visu var ražot ar šo mašīnu, bieži lietots: polimēru un resins、dyes、color pigment、ceramic、 glass、 atrazine、 pesticides、 carbohydrates、 piena olu products、 rou acids、slaughterhouse byproducts、blood un zivju produktus mazgāšanas līdzekli un virsmas dirt、fertilizer、organic compound、inorganic papildus barības klasēm, utt.

4. sakarā ar žāvēšanas process būs pabeigts, vienā mirklī, produkta aptuveno sfērisku būtībā saglabāt lāses formas, lai produkts ir labs dispersijas 、fluidity un šķīdību.

5. ražošanas process ir vienkāršs, ērts darbību un ērtu vadības. Izsmidzināšanas žāvētājs tiek izmantots šķīdinātājs, kuru mitruma saturs ir 40 ~ 60 %, par īpašu materiālu pat mitruma saturs sasniedza 90 %, arī varēja izžāvēt kā pulvera produkti vienā reizē. Lielākā daļa produktu nevajag smalcināšanas un skrīninga pēc žāvēšanas, lai samazinātu ražošanas procesu, tehnoloģisko procesu vienkāršotu un sola produktu tīrību. Produkta daļiņu size、precision mitruma noteiktā diapazonā, var mainīt pielāgot darbības apstākļus, kontrole un vadība ir ļoti viegli.

6. lai aizsargātu materiālu no piesārņojuma un pagarinātu ierīces ekspluatācijas laiku, visas detaļas, sazinoties ar visu materiālu pieņem 1Cr18Ni9Ti nerūsējošā tērauda materiāli. Lai viegli veiktu operāciju, kontroles sistēmu izmantot integrācijas darbību, tas nozīmē, ka instalēt visu daļu indikācijas ierīces un ieslēgšanas un izslēgšanas ierīci visu kontrolēt Ministru kabineta.

Tehniskie parametri

Preces

Vienība

TP-S50

Max jauda

ml/h

5000

Ieplūdes gaisa temperatūras diapazons

140 OC ~ 300° C
Regulējams

Atveres gaisa temperatūras diapazonā

80 OC ~ 90° C

Temperatūras precizitāte

± 1

Žāvētāja laiks

S

1.0 ~ 1.5

Squirt sūkņa ātrums

ml/h

5000

Aerosolu sistēmai

/

Centrbēdzes uzgalis

Izsmidzināšanas virzienā

/

Uz leju sadarbības pašreizējo

Elektriskās apkures jauda

kW

9

Siltuma avots

/

Elektrisko

Kopējā jauda

/

10KW 380V

Nerūsējošā tērauda tvertnes diametrs

mm

800

Kaltētas pulveris, atjaunojot likme

%

≥95

Rotācijas tipa centrbēdzes aerosols


Saspiestā gaisa rotācija

Rotēšanas ātrums

apgr. /min.

25000

Diametrs ir aerosols paplāte

mm

50

Dimensija

mm

1800 * 930 * 2200

Hot Tags: 5L aerosols, fēns, žāvēšanas mašīnu ar centrbēdzes aerosols 5l, 5l žāvētājs mašīna ar centrbēdzes aerosols, centrbēdzes kastrēt žāvēšanas mašīnu, aerosols žāvēšanas smidzinātājžāvēšanā piena pulvera, Ķīna, ražotājiem, piena rūpnīcu, piegādātājiem, piegādātājs, Ķīna, pielāgošanas, dizains, ķīmijas, bioloģijas, farmācijas, pārtikas
Saistītie produkti
Feedback
Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinieties ar mums
Address: TaiBai Road, YanTa rajona Siaņa, Ķīna
Tel: 0086-29-88763980
Fax: 0086-29-88990306
E-mail: info@toptionlab.com
Copyright © Toption instrumenta co., Ltd. Visas tiesības paturētas.