Produkta kategorija

3L aerosols žāvētāja

3L aerosols žāvētāja

Laboratorijas galda aerosols žāvētāja ir jaunākā tipa TOPTION, ko pieņem starptautiskā modernu tehnoloģiju un rezerves daļas.

Product Details

Ja jūs meklējat ķīmijas, bioloģijas, farmācijas un pārtikas 3L aerosols žāvētāja no Ķīnas 3L aerosols fēns, divas šķidruma izsmidzināšanas fēns, mazo aerosols fēns, 3L žāvētājs mašīna ar divu šķidrumu aerosolu, lab, fēns, olu pulvera pārstrādes aerosols žāvētavas ražotāji, piegādātāji un facoty vai pārbaudot 3L smidzināšanas žāvētāja pielāgošanas un desing ar profesionālu piegādātājs, Ķīna, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar Toption instruments.

Ievads:

1. laboratorijas galda aerosols žāvētājs ir jaunākā tipa TOPTION, ko pieņem starptautiskā modernu tehnoloģiju un rezerves daļas.

2. TOPTION laboratorijas Spray žāvētāja apkopo daudzas jaunas konstrukcijas, piemēram, maza izmēra bezmaksas pārvietojas, apvienojot gaisa kompresoru un elektrisko sildītāju iekšā kabinets, stikla aerosols un ciklona separators pārbaudei. Visiem datiem un funkcijām, kuras kontrolē PLC.

Lietojumprogramma:

1. spray žāvētāju var izmantot plašu, kur brīvi plūstošs pulveris parauga produkcija ir vajadzīga. Šis paņēmiens ir veiksmīgi apstrādāti materiāli šādās jomās:

Dzērieni 1), aromāti un krāsojuma, piena un olu produktu, augu un augu ekstrakti, Pharmaceuticals, termiski jutīgus materiālus, plastmasas, polimēri un sveķi, smaržas, keramikas un papildu materiālus, ziepes un mazgāšanas līdzekļu, asins, krāsvielas, pārtikas produktiem, līmes, oksīdu, Textiles, kauli, zobi un zobu Amalgan un daudzi citi.

2) lielākā daļa risinājumi un supernsions var būt spray žāvēts nodrošinot, ka iegūtais produkts ir materiāla īpašības.

3) tas ir populārs jomās pārtikas, bioloģija, materiāls, aptieka, universitātes un pētniecības un attīstības institūts, utt, jo īpaši attiecībā uz apstrādes temperatūras jutīgu materiāla, piemēram, pulverī, jo materiālu tikai pieskarties gaisa uz īsu brīdi, tāpēc, ka siltuma nevarēja iznīcināt materiālu sastāvdaļa.

2. darba princips

1) gaisa tiek filtrēti un apsildīšana, tad vērā izplatītājs uz žāvētāju, spirālveida karstais gaiss vienmērīgi pāriet uz žāvēšanas kamerā 2) šķidrumu caur ātrgaitas centrbēdzes pulverizators augšā tornis, tad (rotācija) izsmidzināšanas uz ļoti smalkas miglas lāses, saskarē ar karstu gaisu un žāvēti iegūtajā galaproduktā ļoti īsā laikā.

3) sauso produktu nepārtraukti tiek ražoti no apakšas žāvēšanas tornis un ciklons, izplūdes gāzes tiek izlīdzināts ar ventilatoru.

Priekšrocības

1. PLC automātiskās vadības, daudz ērtāk, lai jūs varētu kontrolēt un pārvaldīt.

2. liela ātruma žāvēšanas pēc izsmidzināšanas materiālu šķidruma virsmas materiāls tiks palielināta ievērojami, padarīt efektīvāku savu pētījumu.

3. ar karstā gaisa plūsma, 95 % ~ 98 % no ūdens var iztvaikojis pie brīdī. Var pabeigt tikai pēc vairākām sekundēm materiālu žāvēšana.

4. īpaši piemērots žāvēšanas termiski jutīgus materiālus, pēc žāvēšanas, nav nepieciešama smashing un šķirošana, lai samazinātu ekspluatācijas procedūras un ietaupīt jūsu laiku.

Tehniskā specifikācija

Preces

Vienība

TP-S30

Max jauda

ml/h

3000

Ieplūdes gaisa temperatūras diapazons

30℃ ~ 300℃

Atveres gaisa temperatūras diapazonā

30℃ ~ 140℃

Temperatūras precizitāte

± 1

Žāvētāja laiks

S

1.0 ~ 1.5

Squirt sūkņa ātrums

ml/h

3000

Aerosolu sistēmai

/

Divi šķidruma sprauslu

Izsmidzināšanas virzienā

/

Uz leju sadarbības pašreizējo

Kopējā jauda

/

10KW 380V

Nerūsējošā tērauda tvertnes diametrs

mm

800

Kaltētas pulveris, atjaunojot likme

%

≥95

Rotēšanas ātrums

apgr. /min.

40000

Dimensija

mm

1700 * 1100 * 150


Hot Tags: 3L aerosols fēns, divas šķidruma izsmidzināšanas fēns, mazo aerosols fēns, 3L žāvētājs mašīna ar divu šķidrumu aerosolu, lab, fēns, olu pulvera pārstrādes aerosols žāvētājus, Ķīna, ražotājiem, rūpnīcas, piegādātājiem, piegādātājs, Ķīna, pielāgošanas, dizains, ķīmijas, bioloģijas, farmācijas, pārtikas
Saistītie produkti
Feedback
Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinieties ar mums
Address: TaiBai Road, YanTa rajona Siaņa, Ķīna
Tel: 0086-29-88763980
Fax: 0086-29-88990306
E-mail: info@toptionlab.com
Copyright © Toption instrumenta co., Ltd. Visas tiesības paturētas.