Produkta kategorija

10l aerosols žāvētāja

10l aerosols žāvētāja

Lielā ātrumā žāvēšanas pēc materiāla šķidrumu padod ievērojami tiks palielināts materiāla virsmas laukumu. Karsta gaisa plūsmā, 95 % ~ 98 % no ūdens var iztvaikojis pie brīdī. Pabeidzot žāvēšanas laikā nepieciešams tikai dažas sekundes.

Product Details

Ja meklējat ķīmijas, bioloģijas, farmācijas un pārtikas 10l aerosols žāvētāja no Ķīnas 10l aerosols fēns, fēns, centrbēdzes aerosols 10l žāvētājs mašīna ar centrbēdzes aerosols, fēns, piena aerosols aerosols žāvēšanas iekārtas, aerosols žāvēja pārtikas ražošanas nozares ražotāji, piegādātāji un facoty vai pārbaude 10l aerosols žāvētāja pielāgošanas un desing ar profesionālu piegādātājs, Ķīna, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar Toption instruments.

1. līdzekļi

1) lielā ātrumā žāvēšanas pēc izsmidzināšanas materiālu šķidrums, ievērojami tiks palielināts materiāla virsmas laukumu. Karsta gaisa plūsmā, 95 % ~ 98 % no ūdens var iztvaikojis pie brīdī. Pabeidzot žāvēšanas laikā nepieciešams tikai dažas sekundes.

2) tas ir īpaši piemērots žāvēšanas termiski jutīgus materiālus. Tās gala produktu pašu labu vienveidību, mobilitāte, izšķīdinot jaudu. Un gala produkti ir augstas tīrības un labu to kvalitāti. Ražošanas procedūras ir vienkārša un to darbību un kontroli, ir viegli. Šķidrums ar mitruma saturu 40 ~ 60 % (īpašu materiālu saturs var sasniegt 90 %.) var žāvētas pulvera vai daļiņu produktos vienreiz laiks.

3) pēc žāvēšanas, nav nepieciešams, lai smashing un šķirošana, lai samazinātu ražošanas operāciju procedūras un uzlabotu produktu tīrību. Produkta daļiņu diametrs un Vaļīgums ūdens saturu var pielāgot, izmantojot maiņas operāciju nosacījums noteiktu jomu. Tas ir ļoti ērts, lai veiktu kontroli un pārvaldību.

2.principle:

1) pēc tam, kad ir filtrēti un silda gaisu stājas gaisa izplatītājs uz žāvētāju. Karstais gaiss stājas žāvēšanas istabas spirāles formā un vienveidīgi. Iet caur ātrgaitas centrbēdzes smidzinātājs augšā tornī, materiāla šķidrumu griezīsies un izsmidzina uz ļoti smalka migla šķidrums krelles.

2) caur ļoti īsā laikā, sazinoties ar siltumu gaisā, materiālus var žāvētas galaproduktu. Gala produkti tiks izvadīts nepārtraukti no žāvēšanas tornis apakšā un cikloni. Atkritumu gāzes tiks izvadīts no ventilatora.

3.Application:

1) spray žāvētāju var izmantot plašu, kur brīvi plūstošs pulveris parauga produkcija ir vajadzīga. Šis paņēmiens ir veiksmīgi apstrādāti materiāli šādās jomās:

Dzērieni, aromāti un krāsojuma, piena un olu produktu, augu un augu ekstrakti, Pharmaceuticals, termiski jutīgus materiālus, plastmasas, polimēri un sveķi, smaržas, keramikas un papildu materiālus, ziepes un mazgāšanas līdzekļu, asins, krāsvielas, pārtikas produktiem, līmes, oksīdu, Textiles, kauli, zobi un zobu Amalgan un daudzi citi.

2) lielākā daļa risinājumi un supernsions var būt spray žāvēts nodrošinot, ka iegūtais produkts ir materiāla īpašības.

3) tas ir populārs jomās pārtikas, bioloģija, materiāls, aptieka, universitātes un pētniecības un attīstības institūts, utt, jo īpaši attiecībā uz apstrādes temperatūras jutīgu materiāla, piemēram, pulverī, jo materiālu tikai pieskarties gaisa uz īsu brīdi, tāpēc, ka siltuma nevarēja iznīcināt materiālu sastāvdaļa.

Tehniskie parametri

Preces

Vienība

TP-S100

Max jauda

ml/h

10 G/h

Ieplūdes gaisa temperatūras diapazons

50° C ~ 300° C

Atveres gaisa temperatūras diapazonā

30° C ~ 150° C

Aerosolu sistēmai

/

Centrbēdzes uzgalis

Elektriskās apkures jauda

kW

28

Siltuma avots

/

Elektrisko

Kaltētas pulveris, atjaunojot likme

%

≥98

Rotēšanas ātrums

apgr. /min.

22000

Diametrs ir aerosols paplāte

mm

80

Uzgalim diska diametrs

mm

80

Dimensija

mm

2500 * 1600 * 2800

Maksimālais mitruma iztvaikošanu

Kg/h

10

Izsmidzināšanas galvenais vadīt režīmā

/

Mehāniskas darbināšanas


Hot Tags: 10l aerosols fēns, centrbēdzes aerosols fēns, 10l žāvētājs mašīna ar centrbēdzes aerosols, žāvētāja piena aerosols, aerosols žāvēšanas iekārtas, aerosols žāvēšanas pārtikas rūpniecībā, Ķīna, ražotājiem, rūpnīcas, piegādātājiem, piegādātājs, Ķīna, pielāgošanas, dizains, ķīmijas, bioloģijas, farmācijas, pārtikas
Saistītie produkti
Feedback
Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinieties ar mums
Address: TaiBai Road, YanTa rajona Siaņa, Ķīna
Tel: 0086-29-88763980
Fax: 0086-29-88990306
E-mail: info@toptionlab.com
Copyright © Toption instrumenta co., Ltd. Visas tiesības paturētas.