Produkta kategorija

Gāzes fotoķīmisko stikla reaktors

Gāzes fotoķīmisko stikla reaktors

Gāzes ārpuses izgaismoja fotoķīmiskais reaktorā, - TOPTION rūpnīcā ir ieguvuši tehniskā atbalsta no daudzi profesori SJTU un NTU attīstības periods

Product Details

Ja jūs meklējat ķīmijas, bioloģijas, farmācijas un pārtikas gāzes fotoķīmisko stikla reaktorā no Ķīnas gāzes fotoķīmisko stikla reaktors, fotoķīmisko reakciju aparāts, 250ml fotoķīmisko reaktors, 500ml fotoķīmisko reaktora, gāzes ārpuses izgaismotas photocatalytic stikla reaktors, 1000ml fotoķīmisko reaktora ražotāji, piegādātāji un facoty, vai pārbaudīt gāzes fotoķīmisko stikla reaktora pielāgošanas un desing ar profesionālu piegādātājs, Ķīna, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar Toption instruments.

TOPT - 9G gāzes ārpus izgaismotas photocatalytic reaktora fotoķīmisko stikla reaktors

Gāzes ārpuses izgaismoja fotoķīmiskais reaktorā,- TOPTION fabrika ir ieguvuši tehniskā atbalsta no daudzi profesori SJTU un NTU attīstības periods. TOPT sērijā galvenokārt izmanto pētniecības gāzes / šķidrās fāzes, fiksētu / modelētiem redzamo gaismu, un tā tālāk varēja reakcija kuģa kravas TiO2 fotoķīmisko reakciju ar photocatalyst nosacījumiem. Šīs sērijas var nodrošina paraugu analītisko reaģējošas produktu un brīvo radikāļu un izmērīt reaģējošas kinētiskā konstante, kvantu daudzums; to plaši izmanto Hemosintēze, vides aizsardzības un dzīves zinātne u.c. jomās.

Fotoķīmisko stikla reaktorā, ieskaitot galveno kastē, elektriskās vadības dzīvsudraba lampas, ksenona lukturu elektrisko kontrolieriem, gaismas, efektīvu gaismas atstarotāji, galvenajai daļai gaismas avota dzesēšanas aizsargāt aukstā lamatas, lifta tabulas piķis tipa reakcijas gāzu reaktora (var būt gāzes kvarca reaktoru, var būt arī SS316 augstspiediena reaktorā. Var pielāgot atkarībā no savām vajadzībām),

TOPT - 9G tipa fotoķīmisko reaktoru kā sekojošos:

1. dzīvsudraba lampas elektriskās vadības kontroles of100W, 300W, 500W vidēja spiediena dzīvsudraba spuldzes darba apstākļus;

2, ksenona lampa elektriskās vadības kontrolei 100W, 300W, 500W vai 1000W ksenona lampa darba apstākļiem (katrs TOPT - 9G tipa fotoķīmisko reakciju aparātu standarta kontrolleris un dzīvsudraba ksenona lampa elektriskās ierīces kontrolleris izvēlēties vienu);

3, dzīvsudraba ksenona lampa elektrisko iekārtu vadības un vadības ietver kopējās elektroapgādes, lampu atlasi, lampu barošanas bloki;

4 visu kvarca stikla gaismas aizsardzību vai uzlabošanu aukstā lamatas;

5, efektīvu gaismas atstarotāji, radiācija efektīva gāzes (piemēram, slāpekļa oksīdu, sēra oksīdi, ogļūdeņraži, u.c.) un gāzes virszemes optisko izmaiņas; arī vari studēt augstāku koncentrāciju maisījumā fotoķīmisko pārmaiņas;

6 visu kvarca reakciju gāzes ģeneratoru, 250ML, 500ML, 1000ML var nenorādīt; Varat izvēlēties SS316L augstspiediena reaktoru sistēmas.

7, paļaujoties uz ierīci var izmantot papildus aprīkots arī ar rūpnīcas ražošanas uz leju piķis tipa reakcijas tabulas galvenajā lodziņā.

8. piegādes temperatūra reakciju uz auksta filtra sūknis tikai nenodrošina pārstrādāta ūdens pieaicinātajam siltuma, gaismas absorbcijas; nodrošināt TOPT - 9G tipa fotoķīmisko reaktora gāzes fāzē materiālu reakcija uz ārējās temperatūras testa vides datu globalizācijas vienveidīgus pārbaudes, tādējādi palielinot pasaules salīdzinājums ar datiem no līdzīgiem pētījumiem un attīstībai.

Katru daļu apraksts

Pirmā, galvenā kaste

Galvenais rāmis ir sērijas no fotoķīmiskā reaktorā, kur novietot gaismas ierīcēm, ir šādas īpašības:

Lodziņā lielums 480 mm x 420 mm × 900 mm, sver aptuveni 29kg.

Lai samazinātu gaismas atspulgs melna lodziņa iekšpusē.

Pēc augšējā skapji ar dzesēšanas ventilators kuģa, skapji, pēc tam, kad centrālā valde ir "plūsma pāriet", var tikt realizēta nost (ūdens dzesēšana) ūdens trauksmes. Pēc grunts plate ir divi caurumi dzesēšanas ūdens caurules, cauruļu un kabeli, lai savienotu caur kontrolieri.

Skapji, kreisā tur ir trīs īpašas kastīti ar mehāniskajiem, gaismas un "plūsmas pārslēgšanas" ligzda lietot izvades spraudni.

Otrkārt, dzīvsudrabs un dzīvsudraba elektriskās vadības

Paredzēt gaisma 100W, 300W vai 500W, 1000w, vidēja spiediena dzīvsudraba lampas, dzīvsudraba lampas ultravioleto gaismu, kas radīti operāciju, kas veidoja 40 % kopējā enerģijas jautājumu normālās ekspluatācijas. Dzīvsudraba spuldzes gaismas sagatavotajā 5 minūtes līdz stabilas, izslēdziet gaismu būs jāgaida 5 minūtes pēc tam, kad pasūtījums restartēt. Ja jums nepieciešams celt saulesbrilles ar UV aizsardzību acu un ādas bojājumus.

Vidēja spiediena dzīvsudraba lampas, optiskie parametri ir šādi:

Dzīvsudraba spuldzes spektrālais sadalījums un relatīvā intensitāte šādi:

Tabula 2 spektrālais sadalījums vidēja spiediena dzīvsudraba lampa

Viļņa garums (nm)

250

313

365

400

510

620

720

Relatīvā intensitāte %

20

85

100

30

20

40

80

Dzīvsudraba lampa gaismu izstarojošā daļa kvarca caurules roku tiešā saskarē ar piesārņojošām vielām, kas ietekmē gaismas intensitātes. Kvarcs, parasti izmanto ārpus tīras kokvilnas drāniņu, kas samitrināta vājā nelielu daudzumu alkohola, tīrīšana iekšpusē izmanto losjons.

Vadības panelis ar: kopējās elektroapgādes, lampu atlasi, lampas barošanas, motors, gaismas slēdži un kopējo laiku uzsāks un citu iestatījumu, sub-laika iestatījumu, lampu pašreizējā metrs, signāla norādījumus. Kontrolieris ar ventilatoru siltuma.

Kontrolieris lielums ir 245 mm × 170 mm x 180 mm, sver aptuveni 23kg.

Atvērt vadības procedūru ir: izvēlēties gaismas luktura jauda → → → kopējās jaudas gaismas sāk, nospiediet sākt un pēc tam sākās laika gaismas.

Aizveriet procedūru vadības: kopējais lampu jauda → elektrisko → → 5 minūtes pēc izslēgšanas dzesēšanas ūdens.

Kontrolieris varas ievades līnijas un drošinātāju turētājs aizmugurē.

Kontrolieris no galvenā kabeļa kontaktdakšu ar atbilstošo saskarnes kastes aizmugurē.

Lodziņā galvenā kabeļa savienojumu ar kontrolieris kļūda vai zemāka nekā parastā ūdens spiediens pēc dzesēšanas ūdens signalizācijas lampu gaismas un signalizācijas skaņas, instrumenti, kas nespēj strādāt.

Trīs, ksenona lampu un ksenona lampa elektriskās vadības.

Paredzēt gaisma 100W 300W 500W vai 1000W ksenona lampa normālu un stabilu darbību. Kontrolieris lielums ir 245 mm × 170 mm x 180 mm, svars 34kg. Vadības panelis ar izņēmumu "gaismas izvēlēties" pogu, citas pogas ar pašu dzīvsudraba lampu kontrolieris. Ksenona lampas spektrālais sadalījums un relatīvo intensitāti, kas līdzinās dienasgaismu.

Ksenona lampas Optiskie parametri ir šādi:

Tabulas 3 dimensiju ksenona lampām un optiskie parametri:

Jauda (W)

Sākuma current(A)

Darbības Current (A)

Darbības spriegums (V)

Efektīva loka garums MM)

Elektroinstalācijas

100/300/500

8.3

18±3

50

220±20

Viencokola noved

1000

12.4.

30±3

60

220±20

Viencokola noved

Ceturtais, metālu halogenīdu lampas un metālu halogenīdu lampas elektrisko kontrolieri:

Piektā, visas kvarca stikla gaismas aizsardzības vai uzlabošana auksta filtra

visi visu kvarca stikla gaismas aizsardzības auksta filtra uzlabojumu ir ne tikai augstas efektivitātes UV iespiešanās, kamēr strādā ilgas stundas prom, jo gaismas avots, ko izraisa temperatūras, nodrošinot pieeju gaismas un reaktīvas vielas tikai pats izmēģinājums bez ārējās ietekmes.

Sestkārt, celšanas tabulas piķis reakcija

Tabulas piķis tipa reakcijas atcelt, TOPTION rūpnīcas pētniecības un attīstības jauna gāzes-posma fotoķīmisko vai maisījuma augsta koncentrācija uz virsmas, padarot īpašā tabulā produkti veicināšanā liela valsts universitātes laboratorijas izmēģinājumi ar veiksmīgu rezultātu, uzteica lietotāji. Mašīnu nerūsējošā tērauda ar pārbīdāmiem moduļa standarta nerūsējošā tērauda absolvējis skalu tā, lai gaismas avots no reaktīvas vielas ir efektīva kontrole.

Septītais, fotoķīmiskā reaktora temperatūra piegādes sūknis

Temperatūras padeves sūknis ir mehāniska izpausties zemas temperatūras šķidruma cirkulācijas dzesēšanas iekārtas. Augstas temperatūras šķidrumu, augstā temperatūrā ūdens vannā efektu. Kombinācija TOPT - 9G tipu fotoķīmisko reaktors, vairāku valsts ķīmiskās reakcijas strādāt. Tas ir vietā sauso ledu var izmantot jaunu eksperimentālu ierīci un šķidrā slāpekļa temperatūrā atbildi varētu darīt kā zemas temperatūras izlietne viskozitāte. Grunts ar spēcīgu magnētisko maisīšanas, sajaukšanas un iekšējās cirkulācijas sistēma ar 2 tvertnes temperatūras vienotāku, var izdarīt individuāli temperatūras, konstantu temperatūru Cirkulācijas sūknis nodrošina nemainīgu temperatūru aukstā avota izmantošana un. Piemēram, bio-farmācijas, ķīmijas tehnoloģija, pārtikas inženierzinātnēs, kas prasa augstas precizitātes paraugs no lauka avoti. Plaši izmantoti slimnīcās, zinātniskās pētniecības, eksperimentu un bioloģisko identifikācija un citi darba aspekti.

Turklāt TOPTION kompānija ražo arī fotoķīmisko "Krītošo veida filmu cikls" reaktors, pls apskatiet atbilstošo attēlu:

1. TOPTION uzņēmums var ražot "MINI rokas fotoķīmisko reaktors:, pls attiecas šādi:

2. TOPTION uzņēmums var ražot "šķidro /gas maisījumu fotoķīmisko reaktora", pls skatiet sekojošos:

3. darba principu TOPTION šķidruma /gas maisījumu fotoķīmisko reaktors, var ar grunts izvades vavle un izdarīt parauga, pls sk. nāmao:

4. mūsu kompānija var ražot "8-12 kvarca lampas tikmēr maisot fotoķīmisko reaktora tips", pls skatiet sekojošo:

5. TOPTION darba principu 8-12 kvarca lampas, tikmēr maisot fotoķīmisko tipa reaktoru, pls sk. n?:

par mums:

TOPTION ir specializējies ražošanas un pārdošanas fotoķīmisko stikla reaktora, UV stikla reaktoru sistēmas, ksenona stikla reaktors, vienslāņa stikls reaktora, divslāņu stikla reaktors, trīsslāņu stikla reaktora, termostatisko iekārtu, ledus veidotājs, ultraskaņas instruments, aerosola fēns, ieguves ierīci un tā tālāk.

11 yaeas pieredzei un pēc 8 gadu attīstīšanas, mums ir gūta, palielinot iekšzemes un ārvalstu tirgus daļu un baudīt labu reputāciju nozarē, mūsu produkti tiek lietoti daudzi universitātes un zinātniskās pētniecības iekārtas daudzās jomās.  Mēs arī varam ražot veida aprīkojums, atkarībā no jūsu vajadzībām. Mēs uzskatām, ka kvalitāte ne jums. TOPTION uzņēmums var custimezed dažādas specifikācijas, stikla reaktoru sistēmas, mēs uzskatām, ka "TOPTION" būs "TOP opciju".

Laipni lūgti pielāgot dizainu! Pls, nevilcinieties sazināties ar mums, Welcome!


Hot Tags: gāzes fotoķīmisko stikla reaktors, fotoķīmisko reakciju aparāts, 250ml fotoķīmisko reaktora, 500ml fotoķīmisko reaktora, gāzes ārpuses izgaismotas photocatalytic stikla reaktora, 1000ml fotoķīmisko reaktors Ķīnā, ražotājiem, rūpnīcas, piegādātājiem, piegādātājs, Ķīna, pielāgošanas, dizains, ķīmijas, bioloģijas, farmācijas, pārtikas
Saistītie produkti
Feedback
Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinieties ar mums
Address: TaiBai Road, YanTa rajona Siaņa, Ķīna
Tel: 0086-29-88763980
Fax: 0086-29-88990306
E-mail: info@toptionlab.com
Copyright © Toption instrumenta co., Ltd. Visas tiesības paturētas.