Produkta kategorija

Automātiskās vadības fotoķīmisko reaktors

Automātiskās vadības fotoķīmisko reaktors

TOPT fotoķīmisko reakciju aparāts ir daudzfunkcionāla rūpnīcas atsauce uz ārvalstu importu, pamatojoties uz fotoķīmisko reakciju aparāts

Product Details

Ja jūs meklējat ķīmijas, bioloģijas, farmācijas un pārtikas automātiskās vadības fotoķīmisko reaktorā no Ķīnas automatic kontrolēt fotoķīmisko reaktora, daudzfunkcionālu fotoķīmisko reaktora, 10ml fotoķīmisko reaktora, 250 ml fotoķīmisko reaktora, 500ml fotoķīmisko reaktora, 1000 ml fotoķīmisko reaktora ražotāji, piegādātāji un facoty, vai pārbaudot automātisko kontrolēt fotoķīmisko reaktora pielāgošanas un desing ar profesionālu piegādātājs, Ķīna, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar Toption instruments.

TOPT fotoķīmisko reakciju aparāts ir daudzfunkciju rūpnīcas atsauce uz ārvalstu importu, pamatojoties uz fotoķīmisko reakciju aparāti atbilstoši lielākajai daļai klientu vajadzības, apvienojumā ar pazīstamu laboratorijas praksi, izstrādāt jaunas paaudzes fotoķīmisko reaktora. Cikuan TOPT ierakstiet daudzfunkcionālu iekārtu izmantošanai pētniecības fotoķīmisko reakciju gāzes, šķidrā, cietā fāze, modelētiem ultravioleto, redzamo gaismu, īpaši analogo apgaismojumu, mobilās sistēmas vai ielādēt TiO2 photocatalyst fotoķīmisko reakciju šādos apstākļos. Tajā pašā laikā mūsu kompānija arī var nodrošināt klientiem Tigong šķiedru, sakārtoti kā vielu reakcijas traukā un citu īpašu materiālu, uz adresi, kas ievietots dažādu vielu parastās reakcijas traukā reakcija TOPT lietderība fotoķīmisko reakciju aparāts piemērota Ķīmiskā sintēze, vides aizsardzības un dzīves zinātņu pētniecības, šī sistēma ir saprātīgs, vienkāršu struktūru, ērtu ekspluatāciju, stabilu darbību, aizsargāt cilvēka organismā, bezmaksas kombinācija , unikālu elastīgi pielāgot priekšrocība!

Visas iekārtas ir konfigurēts šādi (daži komponenti nav obligāts):

(1) TOPT T balstīta melnā kaste kopumu tēmām;

(2) augstā spiediena dzīvsudraba elektriskās kontroles sistēmas, kontroles augstspiediena dzīvsudraba spuldzes jauda: 100W 300W 500W jauda 1000W.

(3) augsta spiediena dzīvsudraba lampas 100W 300W 500W 1000W katrs

(4) garš loka ksenona lampa (modelētu saules) elektriskās kontroles sistēmas, kontroles ksenona lampu jauda: 300W 500W jauda 1000W.

(5) metālu halogenīdu spuldzes 250W 400W katrs un atbilstošās balasta sistēma.

(6) bija visi kvarca reakcija caurules var būt izmantots kvarca caurule 10 ml 8, 30ml kvarca caurule 8, 50ml kvarca caurule 8.

(7) 10ml cieto blīvējuma kontaktdakšu 8. 30ml cieto plombēšanu pievienojiet 8. 50ml cieto plombēšanu pievienojiet 8.

(8) stikla reakcijas traukus var izmantot atsevišķi 250ml, 500ml, 1000ml utt...

(9) in vitro neatkarīgā kopa piepūšamās ierīci var regulēt atsevišķi piepūšamās lieluma.

(10) dubultā mēroga dubultstikla kvarca aukstā lamatas (pagarinājumu dzesēšanas ūdens dzesēšanas cikla lejasdaļā) 2.

(11) rūpnīcas ražošanas TOPT-T veida astoņi-lauka tipa fotoķīmisko reakciju aparāta īpašu maisītājs.

(12) fotolīze instrumentu piegādi sūkņa reakcija nemainīgā temperatūrā (zemākā robeža-25 grādu temperatūru). Un atbilstošo cauruļu un metāla cauruļu veidgabalu un citu fiksēto numuru.

(13) ūdens caurulēm, nerūsējošā tērauda vārstu, stikla, vārstu skaits.

(14) nerūsējošā tērauda var būt mobilo rati.

Pirmā, galvenā kaste

Galvenais rāmis ir sērijas fotoķīmisko reakciju aparātu, kur novietot gaismas ierīcēm, ir šādas īpašības:

Lodziņā lielums 480 mm x 420 mm × 900 mm, sver aptuveni 29kg.

Lai samazinātu gaismas atspulgs melna lodziņa iekšpusē.

Pēc augšējā skapji ar dzesēšanas ventilators kuģa, skapji, pēc tam, kad centrālā valde ir "plūsma pāriet", var tikt realizēta nost (ūdens dzesēšana) ūdens trauksmes. Pēc grunts plate ir divi caurumi dzesēšanas ūdens caurules, cauruļu un kabeli, lai savienotu caur kontrolieri.

Skapji, kreisā tur ir trīs īpašas kastīti ar mehāniskajiem, gaismas un "plūsmas pārslēgšanas" ligzda lietot izvades spraudni.

Otrkārt, dzīvsudrabs un dzīvsudraba elektriskās vadības

Gaisma paredz 300W vai 500W vidēja spiediena dzīvsudraba lampas dzīvsudraba lampas ultravioleto gaismu, kas radīti operāciju, kas veidoja 40 % kopējā enerģijas problēmu normālai darbībai. Dzīvsudraba spuldzes gaismas sagatavotajā 5 minūtes līdz stabilas, izslēdziet gaismu būs jāgaida 5 minūtes pēc tam, kad pasūtījums restartēt. Ja jums nepieciešams celt saulesbrilles ar UV aizsardzību acu un ādas bojājumus.

Vidēja spiediena dzīvsudraba lampas, optiskie parametri ir šādi:

Dzīvsudraba spuldzes spektrālais sadalījums un relatīvā intensitāte šādi:

2. tabula spektrālais sadalījums vidēja spiediena dzīvsudraba lampa

Viļņa garums (nm)

250

313

365

400

510

620

720

Relatīvā intensitāte %

20

85

100

30

20

40

80

Trīs, ksenona lampu un ksenona lampa elektriskās vadības

500W vai 1000W ksenona lampa normālu un stabilu darbību nodrošina gaismu. Kontrolieris lielums ir 245 mm × 170 mm x 180mm, svars 34kg. Vadības panelis ar izņēmumu "gaismas izvēlēties" pogu, citas pogas ar pašu dzīvsudraba lampu kontrolieris. Ksenona lampas spektrālais sadalījums un relatīvo intensitāti, kas līdzinās dienasgaismu.

Ksenona lampas Optiskie parametri ir šādi:

Tabula 3 dimensiju ksenona lampām un optisko parametru


Jauda (W)

(A) sākuma norēķinu

Darbības Current(A)

Darbības Voltage(V)

Efektīva loka length(MM)

Elektroinstalācijas

500

8.3

18±3

50

220±20

Viencokola noved

1000

12.4.

30±3

60

220±20

Viencokola noved


Ceturtais, visas kvarca stikla gaismas aizsardzības vai uzlabošana auksta filtra

visi visu kvarca stikla gaismas aizsardzības auksta filtra uzlabojumu ir ne tikai augstas efektivitātes UV iespiešanās, kamēr strādā ilgas stundas prom, jo gaismas avots, ko izraisa temperatūras, nodrošinot pieeju gaismas un reaktīvas vielas tikai pats izmēģinājums bez ārējās ietekmes.

Piektais, fotoķīmiskā īpašu magnētiskais maisītājs

TOPT-T veida fotoķīmisko reakciju aparāts veltīta maisītājs ir jaunu astoņu lauku speciālu magnētiskās maisīšanas ierīci varat paraugs pilnīgi vienādu gaismas.

● Īstenošanu Multi-caurule, bet vienlaikus sajaukšanas saknes funkcija, kas var novietot astoņām testa mēģenes (izmērs 10 ml, 30 ml, 50ml bezmaksas kombinācija), katram bērnam var būt in vitro mainīga ātruma magnētisko maisīšanas.

● lielisku izvēli šī mehānisma galvenās sastāvdaļas, elektromotori izmanto līdzstrāvas, maisot griezes momenta ﹑ troksni. Izmantot spēcīgāko magnēta magnētiskā pašreizējā, "Nd-Fe-pavasaris" magnēta rotors, darīt, lai nodrošinātu pietiekami asu un griezes momentu.

Sesto, fotoķīmisko reakciju temperatūras reaktora padeves sūknis

Temperatūras atbildi padeves sūknis, ir mehāniski izpausties zemas temperatūras šķidruma cirkulācijas dzesēšanas iekārtas. Augstas temperatūras šķidrumu, augstā temperatūrā ūdens vannā efektu. Kombinācija TOPT tipu fotoķīmisko reakciju aparāts, vairāku valsts ķīmiskās reakcijas strādāt. Ir vietā sauso ledu var izmantot jaunu eksperimentālu ierīci un šķidrā slāpekļa temperatūrā atbildi varētu darīt kā zemas temperatūras izlietne viskozitāte. Grunts ar spēcīgu magnētisko maisīšanas, sajaukšanas un iekšējās cirkulācijas sistēma ar 2 tvertnes temperatūras vienotāku, var izdarīt individuāli temperatūras, konstantu temperatūru Cirkulācijas sūknis nodrošina nemainīgu temperatūru aukstā avota izmantošana un. Piemēram, bio-farmācijas, ķīmijas tehnoloģija, pārtikas inženierzinātnēs, kas prasa augstas precizitātes paraugs no lauka avoti. Plaši izmantoti slimnīcās, zinātniskās pētniecības, eksperimentu un bioloģisko identifikācija un citi darba aspekti.

par mums:

TOPTION ir specializējies ražošanas un pārdošanas fotoķīmisko stikla reaktora, UV stikla reaktoru sistēmas, ksenona stikla reaktors, vienslāņa stikls reaktora, divslāņu stikla reaktors, trīsslāņu stikla reaktora, termostatisko iekārtu, ledus veidotājs, ultraskaņas instruments, aerosola fēns, ieguves ierīci un tā tālāk.

11 yaeas pieredzei un pēc 8 gadu attīstīšanas, mums ir gūta, palielinot iekšzemes un ārvalstu tirgus daļu un baudīt labu reputāciju nozarē, mūsu produkti tiek lietoti daudzi universitātes un zinātniskās pētniecības iekārtas daudzās jomās.  Mēs arī varam ražot veida aprīkojums, atkarībā no jūsu vajadzībām. Mēs uzskatām, ka kvalitāte ne jums. TOPTION uzņēmums var custimezed dažādas specifikācijas, stikla reaktoru sistēmas, mēs uzskatām, ka "TOPTION" būs "TOP opciju".

Laipni lūgti pielāgot dizainu! Pls, nevilcinieties sazināties ar mums, Welcome!


Hot Tags: automātiskās vadības fotoķīmisko reaktora, daudzfunkcionālu fotoķīmisko reaktora, 10ml fotoķīmisko reaktora, 250 ml fotoķīmisko reaktors, 500ml fotoķīmisko reaktora, 1000 ml fotoķīmisko reaktors Ķīnā, ražotājiem, rūpnīcas, piegādātājiem, piegādātājs, Ķīna, pielāgošanas, dizains, ķīmijas, bioloģijas, farmācijas, pārtikas
Saistītie produkti
Feedback
Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinieties ar mums
Address: TaiBai Road, YanTa rajona Siaņa, Ķīna
Tel: 0086-29-88763980
Fax: 0086-29-88990306
E-mail: info@toptionlab.com
Copyright © Toption instrumenta co., Ltd. Visas tiesības paturētas.