Produkta kategorija

Paralēli gaismas avotu

Paralēli gaismas avotu

Ultravioletā starojuma (redzamas) paralēli gaismas avots ir TOPTION rūpnīcas izveidot kopīgu attīstības programmā līdzīgu ārvalstu papildu aprīkojums fonds

Product Details

Ja jūs meklējat ķīmijas, bioloģijas, farmācijas un pārtikas paralēlu gaismas avots no Ķīnas paralēlu gaismas avotu, ksenona gaismas avotu, dzīvsudraba lampas, ksenona lukturi, redzamas paralēls gaismas avotu, paralēli uv gaismas avotu ražotāji, piegādātāji un facoty vai pārbaudei paralēli gaismas avota pielāgošanas un desing ar profesionālu piegādātājs, Ķīna, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar Toption instruments.

Ultravioletā starojuma (redzamas) paralēli gaismas avotu

Ultravioletā starojuma (redzamas) paralēli gaismas avots ir TOPTION rūpnīcas izveidot kopīgu attīstības programmā līdzīgu ārvalstu papildu aprīkojums fonds, tās priekšrocības slēpjas īpašā gaismas avots nodrošina augstu izturību, stabiliem, lai ņemot vērā vietas. Vienkāršām operācijām – unikāls dizains, kondensatoru, stiprinot gaisdzeses mikro mobilā dizaina, strāvas padeves ierīces un citas būtiskas īpašības, stabilitāti gaismas ķermenis kļūst par stabilu un efektīvu gaismas avotu, optiskās laboratorijas piegāde fotoķīmisko reakciju un citās vietās labākos produktus, tajā pašā laikā, TOPTION fabrikas ir tikai vietējo pētniecības un ražošanas rūpnīcu. (ekskluzīvā vietējās ražošanas, sīkāku informāciju lūdzu, konsultējieties ar to www.toption-china.com)

Ultravioletā starojuma (redzamas) paralēli gaismas avots ir multifunkcionāla, plašs pielāgošanās spēju, un gaisma ir iekšzemes saules maksimālo produkta daudzums, gan mājās, gan ārzemēs ir vairāk nekā 300 laboratorijās. Papildus pētījumu par saules šūnu, var izmantot Fotoelektrisks atbildes tipa ierīces testēšanai, virsmas photovoltage spektroskopijas, bioloģiskā gaismas, photocatalytic, virsmas defektu analīzei, UV apstarošanas, UV konservēšanas, šķidro kristālu materiālu izpētes, UV photopolymerization, UV fluorescences ierosas un citas zinātniskās pētniecības jomā. Sistēmu var izmantot atsevišķi, var izmantot arī kopā ar analīzi dažādu testu sistēmu. Moduļu struktūra, lai sniegtu klientiem elastīgas konfigurācijas opcijas. Lieljaudas uzticamu piegādi pieņemšanas sistēmā. Mūsu uzņēmums ražo ar dažādiem piederumiem var būt dažādas apstarošanas modeļa punktu gaismas avotu, paralēli gaismas, šķiedras produkciju.

Priekšrocības un fotoķīmisko reakciju aparāts avota raksturojums

■High atspoguļo saules alumīnija elipsoidāls spogulis, spogulis ir alumīnija materiāla štancēšanu, iekšējās virsmas tipus ellipsoid Ellipsoid, spogulis pēc dimanta rotācijas slīpēšanas, augstas temperatūras vakuuma filmu veidoja pēc augstas efektivitātes un pēdējo, redzamās gaismas atstarošanas stabilitāte ir vairāk nekā 95 %.

■luminary mikro mobilajās ierīcēs, ierīce var mainīt gaismas ķermeni un ellipsoid spogulis mikro attālumu, uzmanība pārmaiņām, kas atspoguļo gaismu, lai apmierinātu dažādas vajadzības dažādos pacientu par spēcīgu koncentrējoties.

■The lodziņš ir slēgtā augstas intensitātes gaismas piedāvājuma noformējuma, avota var samazināt vismaz ozona atbrīvošanu, tajā pašā laikā mēs ar slāpekļa vārstu var palielināt ozona un slāpekļa reakcija, lai tālāk kontrolētu izplūdi ozona.

■Adapter veidot unikālu gaismu, var padarīt gaismas ķermeni ar dažāda veida barošanas saderīgs izmantošana gaismas ķermeņa dizains, tajā pašā laikā kopējā tirgus specifikācijas, apmierināt klientu elastīgu palīgmateriālu alternatīvas izvēle.

■Supplies ekonomika: Es augu, izmantojot simulācijas gaismas avots apgaismes piederumi ir viszemākais valstī, photocatalytic sadalīšanās ražo gāzes ierīces vēlu piegāžu svarīgākais.

Pārskatīt iepriekšminētās funkcijas, mēs varam redzēt, ka, ekonomiskas, ilgtspējīgas, praktiska, efektīvāku, stabilāku, papildu produkts ir lielākais spilgti vietas ar unikālo lietojumprogrammas optika laboratorijā, efektīvas un stabilas piegādes un pārveidošanas fotoķīmisko reakciju, optiskā attēlveidošanas sistēmas u.c. avotu...

Tehniskie dati:

UV (Visible) gaismas avots paralēli TOP XTM

Modelis

Gaismas ķermenis tips

Gaismas ķermenis jauda

AUGŠPUSĒ - X300

ksenona lukturi

300W

dzīvsudraba spuldzes

300W


TOP - X 500

ksenona lukturi

500W

dzīvsudraba spuldzes

500W


Dzīvsudraba spuldzes ksenona

500W


AUGŠPUSĒ - X1000

ksenona lukturi

1000W

dzīvsudraba spuldzes

1000W


Dzīvsudraba spuldzes ksenona

1000W


Konfigurācija ietver: gaismas ķermenis piegādes vadības ierīces, augstas intensitātes koncentrējoties ierīces,

efektīvas dzesēšanas cirkulācijas ierīci, gaismas ķermenis pārvietošanās attālumu regulētājierīce!

Piezīme: gaismas ķermenis var dalīties pielāgošanās gaismas ierīces!

par mums:

TOPTION ir specializējies ražošanas un pārdošanas fotoķīmisko stikla reaktora, UV stikla reaktoru sistēmas, ksenona stikla reaktors, vienslāņa stikls reaktora, divslāņu stikla reaktors, trīsslāņu stikla reaktora, termostatisko iekārtu, ledus veidotājs, ultraskaņas instruments, smidzināšanas fēns, gaisa fēns, ieguves ierīci un tā tālāk.

8 yaeas pieredzei un pēc 8 gadu attīstīšanas, mums ir gūta, palielinot iekšzemes un ārvalstu tirgus daļu un baudīt labu reputāciju nozarē, mūsu produkti tiek lietoti daudzi universitātes un zinātniskās pētniecības iekārtas daudzās jomās.  Mēs arī varam ražot veida aprīkojums, atkarībā no jūsu vajadzībām. Mēs uzskatām, ka kvalitāte ne jums. TOPTION uzņēmums var custimezed dažādas specifikācijas, stikla reaktoru sistēmas, mēs uzskatām, ka "TOPTION" būs "TOP opciju".

Laipni lūgti pielāgot dizainu! Pls, nevilcinieties sazināties ar mums, Welcome!


Hot Tags: paralēli gaismas avotu, ksenona gaismas avotu, dzīvsudraba lampas, ksenona lukturi, redzamas paralēls gaismas avotu, uv paralēlu gaismas avotu, Ķīna, ražotājiem, rūpnīcas, piegādātājiem, piegādātājs, Ķīna, pielāgošanas, dizains, ķīmijas, bioloģijas, farmācijas, pārtikas
Saistītie produkti
Feedback
Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinieties ar mums
Address: TaiBai Road, YanTa rajona Siaņa, Ķīna
Tel: 0086-29-88763980
Fax: 0086-29-88990306
E-mail: info@toptionlab.com
Copyright © Toption instrumenta co., Ltd. Visas tiesības paturētas.